Nicolas Coudert Chevallier


Věk: 22 let

Status: Francouzský vévoda

Země: Rusko

Výška: 183 cm

Váha: 78 kg

Barva očí: Modrozelené

Barva vlasů: Špinavá blond


Charakteristika

Blond, krátké a často rozlítané vlasy se jemně vlní nad divokou tváří. Modrozelené oči, zasazené pod věčně soustředěně svraštělé čelo pozorně sledují každého, kdo se přiblíží do jeho zorného pole. Možná je to jeho smysl pro spravedlnost, nebo snad jen pocit hanby, ale přesto lidé chtějí, aby ho poznali lépe, přemýšleli o způsobech, jak se stát jeho přítelem. Je těžké popsat komplexní osobu jako je Nicolas, ale to nejdůležitější pravděpodobně bude, že je svobodný a nerozhodný. Samozřejmě je také optimistický, společenský a praktický, ale daleko méně disciplinovaný a často smířený s tím, že je má v tomhle ohledu mezery. Svou volnou povahou o sobě spoustu vypovídá. Lidé se pravidelně spoléhají na to a na jeho optimismus, kdykoli potřebují pomoc. Samozřejmě nikdo není dokonalý a Nicolas má spoustu chyb. Jeho neurčitost a možná neúcta můžou narušovat některé rozhovory na osobní úrovni. Naštěstí jeho optimismus ve většině případů všechny situace zachrání. Přinejmenším je soustředěný a schopný. Přátelé se obvykle spoléhají na jeho okouzlující povahu. Byl řádně vychován k všestrannosti, tudíž na co sáhne, nic mu není cizí a žádné práce se neštítí. Díky vojenskému výcviku poznal i život mimo luxus. 


Minulost

Narodil se v milující rodině, která je úzce spjatá s královskou rodinou ve Francii. Jeho rodným městem je Dijon, který se nachází jižně od Paříže. Žil bez starostí až do věku 12 let, ale v tomto okamžiku se život začal měnit a rodina na něj kladla větší požadavky a povinnosti. Hodně studoval, ale stihl si kolem sebe vytvořit svůj okruh přátel, kteří při něm stojí. Sice neopovrhuji lidmi z nižších společenských vrstev, ale přesto preferuje přátele se stejnými zájmy. Prostřednictvím spousty pokusů a omylů nabral nějaké zkušenosti, ale někdy mu trvá, než se ze svých chyb poučí. S důvtipem a odhodláním není nic, co by mu mohlo zabránit v jeho cestě. Ne do všeho své odhodlaní je ochoten vložit. 

Ale kdo opravdu ví, co se stane; on je v současné době hledá místo opravdu volat domů. Má pocit, že v tomto světě jsou pozornější oči, než se očekávalo. Naštěstí má blízkou skupinu přátel, aby ho podpořili.