Palác Angeles      

Dámský salon

Pánové zde mají vstup povolen pouze na vyzvání. Mnoho žen v salonku relaxuje při čtení časopisů, sledování illejských zpráv, líčení či hraní šachových her. Konají se tu i lekce etikety s hlavní funkcionářkou Silvií.

Chodby paláce 

Chodby paláce vedou do všech místností. V případě, že se ztratíte, na každém rohu potkáte pohodlné otomany a mnoho nádherných obrazů. Při procházení se zastavte u oken a užívejte výhledu z paláce. 

Dámský salon

Pánové zde mají vstup povolen pouze na vyzvání. Mnoho žen v salonku relaxuje při čtení časopisů, sledování illejských zpráv, líčení či hraní šachových her. Konají se tu i lekce etikety s hlavní funkcionářkou Silvií.

Malý salonek

Tento salonek je umístěn oproti foyer. Slouží k rozjímání a k soukromým shromážděním královské rodiny včetně Vánoc a pár svátků. Naleznete zde bílý klavír, čalouněný nábytek, krb a několik pohodlných pohovek.

Ateliér 

Ateliér je vyzdoben spoustou obrazů po stěnách a vysokými závěsy. Nachází se zde pohovky, malířské podstavců, palety a plátna. Prosklené okno poskytuje dostatek denního světla a pocit prostornosti a komfortu.

Foyer

Foyer je místností, jež propojuje hlavní vchod do paláce s Velkým sálem. Schodiště lemované luxusními koberci vede do prvního a druhého patra, kde jsou komnaty pro hosty, a do třetího, které obývá královská rodina.

Knihovna 

Královská knihovna, která je přístupná téměř všem, se barví do světle hnědé a tmavě modré. Naleznete zde každou knihu, na kterou si vzpomenete. Také je k dispozici psací stůl a okno s výhledem do zahrad.

Velký sál 

Nachází se zde nekvalitnější piano v paláci, jehož zvuk se krásně roznese. Po stranách jsou při plesech umístěné kulaté stoly pro hosty a velký stůl náleží královské rodině, diplomatům a dívkám ze Selekce.

Malý sál 

Malý sál se nachází napříč chodbou naproti sálu velkému. Jedná se vlastně o první sál, který se využíval k plesům, dokud nebyl vystaven novější. Nyní slouží spíše strážím, kteří zde trénují a pořádají různá shromáždění.

Ošetřovna 

V přední části vidíme postele a v zadní se nachází místo pro vyšetřovací lůžka s přístroji a náčiním pro ošetřujícího lékaře. Za dveřmi na konci místnosti má ordinaci doktor, který by měl mít zrovna službu a možnost vás ošetřit kdykoliv.

Balkony 

Z chodeb paláce lze zavítat na velkolepé a prostorné balkony, které jsou ohraničeny klenutým zábradlím. Poskytují nádherný výhled do zahrad a jejich okolí. Na některých z nich můžete naleznout i menší posezení.

Hradby 

Na hradbách obvykle drží hlídku stráž. Dívky sem nemají možnost chodit bez svolení, či dozoru, kvůli možnému útoku rebelů. Výhled z hradeb na město je však nádherný a nikdo by si ho rozhodně neměl nechat ujít.

Královské zahrady 

Krásně zdobené lavičky s fontánkami a pítky s keramickými ptáčky se nádherně vyjímají v tolika barvách, kterými zahrada hraje. Keřová bludiště však převažují. Královské zahrady jsou nejvhodnějším místem na piknik.

Nádvoří 

Rozlehlé nádvoří se nachází u vedlejšího vchodu do paláce, kde mají stráže nepřetržitě hlídky. Také je místem pro případné parkování pro společnost při veřejných akcí a vykonávání veřejných oznámení, trestů a poprav.

Stáje a prostory 

Stáje poskytují přístřešek pro více než 60 královských koní. Jsou vždy čisté a útulné a koním se dostává nejlepší péče. Hned za stájemi se nachází jízdárna a rozlehlé a chráněné prostory, které jsou určené výhradně pro jízdu na koni.

Komnaty

Clarkson Schreave

Maxon Schreave

Amberley Schreave

Keira Williams

Grace Adele Leads

Audrey Stanton

Rosie Autumn

Carmen E. Wheatley

Diane Hawkins

Amélie Whitfield

Skylar Jackson

Claire R. Wilson

Bailey Brooks